"> MAXSERWIS | Serwis Deptuch

                                                                               

 

       Z przyjemnością możemy pochwalić się przynależnością do ogólnopolskiej sieci warsztatów maXserwis, w której zrzeszonych jest ok 400 nowoczesnych warsztatów samochodowych, oferujących najwyższe standardy obsługi. Pozwala nam to podnosić kwalifikacje, dzięki ciągłym szkoleniom, które odbywają się w centrach szkoleniowych jak i w swoim warsztacie.

      Zapraszamy do odwiedzenia strony https://maxserwis.com.pl/ na której możecie Państwo znaleźć bardzo dużo pomocnych porad i ciekawych informacji.

 

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *

 

     Działania prowadzone przez Auto Partner SA i sieć MaXserwis znalazły się w gronie najlepszych inicjatyw podejmowanych przez przedsiębiorstwa na rzecz ESG, CSR i zrównoważonego rozwoju w Polsce.

MaXserwis, sieć warsztatów samochodowych należąca do Auto Partner SA, do raportu zgłosiła dwie swoje praktyki – coroczne akcje bezpłatnego sprawdzania stanu technicznego pojazdów, w ramach których kierowcy mogą sprawdzić stan zawieszenia, płynów chłodzącego i hamulcowego, błędy zapisane w pamięci sterowników, stan oleju, głębokość bieżnika czy stan akumulatora. W 2022 roku akcja odbyła się w 26 lokalizacjach w Polsce, a sprawdzonych zostało ponad 1700 samochodów.

W naszym serwisie ta akcja odbywała się w 23 sierpnia 2022 roku. Zweryfikowaliśmy aż 52 samochody od 8 do 16 godziny. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych akcja udała się rewelacyjnie. Klienci biorący udział bardzo miło to wspominają. A tak to wyglądało…

 

 

 

 

Zapraszamy do nas!

Z pewnością mamy wszytko, czego potrzebujesz dla Twojego auta.